Valdecká Černá paní

"Polotmavá třináctka - pro ty, kteří chtějí změnu"

Cerna-pani-etiketa

 spodně kvašené

  • nepasterizované, nefiltrované
  • dva druhy českých chmelů
  • čtyři druhy českých sladů


Objm. alk.:

...

Celková doba zrání:

...

KEG sudy:

30 litrů; 50 litrů

Ostatní sudy:

- - -

Balení lahve:

1,5 l - PET (dostupné pouze na našich provozovnách)

 

Brdské lesy vydávají svá tajemství a s ním i pověst o Černé paní z Valdeku.

"Dnes je hrad Valdek pouze neuvěřitelně malebnou zříceninou, ale byly doby, kdy se hrozivě tyčil nad krajem, pyšný a velkolepý. Velkolepé však byly i krmě, které se zde podávaly. Připravovala je panna Lída, krásná a veselá dívka, o kterou byl v kraji veliký zájem. Dokonce v ní našli zalíbení i dva augustiniánští mniši z nedalekého kláštera ve Svaté Dobrotivé. Lída se jim vysmívala, ale pak se rozhodla, že jim pořádně vyčiní. Dala si s nimi schůzku u nedaleké studánky, aby jim pěkně vynadala. Jenže oba mniši se na ni vrhli a rozsápali ji. V tom zahřmělo a všichni zmizeli. Od těch dob prý se zjevuje Lída jako valdecká černá paní." (zdroj: horovice.info)

Rodinný pivovar VILÉM tak přichází s novinkou ve svém sortimentu, který nahradí stávající "Polotmavý ležák", ale nezoufejte, připravili jsme pro Vás o stupeň lepší.

Tuto polotmavou třináctku jsme pro Vás opravdu vymazlili, je výbornou kombinací výrazné karamelové chutě, které docilujeme použitím speciálních sladů a plnou hořkostí, která je typická pro náš pivovar. 

 


 

 K DOSTÁNÍ NA ČEPU:

Volně k distribuci.


Prodej a distribuce:

Maloobchod:

- k dostání v KEG: 30 a 50 litrů

- možnost zakoupení v PET: 1,5 litru (pouze ve vybraných provozovnách, aktuálně nabízí: Restaurace a Penzion EŠKA - Jince; Pivní bar U Malýho Velkýho píva - Příbram; Pivní bar U VILÉMA - Plzeň)

Velkoobchod:

- k dostání v KEG: 30 a 50 litrů

- vlastníte restauraci, velkoobchod anebo obchod s pivem a máte zájem nabízet Valdeckou Černou paní ve Vaší provozovně, kontaktujte nás, rádi s Vámi probereme možnosti

 


 

Jaké piva vaříme?

Aktuální speciál

Jedenáctka ALE

Čtrnáctka IPA

Valdecká Černá paní - NOVINKA

Kontakt na nás

Rodinný pivovar Vilém

Eškova 33
262 23 Jince

+420 731 015 071
pivovar-vilem@email.cz

více informací

uživatelský obsah - vždy jako poslední článek!!!